מטבח קלאסי

מטבחים קלאסיים – קלאסה לאורך זמן

תחשבו מה עולה בדעתכם כשאתם שומעים את המילה קלאסי?
מלבד מטבח קלאסי כמובן.
מוצרט, בטהובן , רמברנדט, ון גוך , המינגויי, "חלף עם הרוח" ועוד יצירות שכמה שלא נאזין להן ונצפה בהן, נדמה שהן רלוונטיות גם היום, למרות שנוצרו לפני כל כך הרבה שנים. זו משמעות המילה קלאסי. "לא נס ליחו", הזמן לא נגס בהן את שיניו , ולא עוות את המסר האומנותי שלהן. הן תמיד יישארו קלאסיות . תמיד יהיו " קלאסה" .

מטבח קלאסי פונקציונלי

כך גם המטבחים הקלאסיים של ארדו ליין . הם אינם מותאמים לאופנה חולפת , ולסגנון משתנה . הם פשוט "קלאסיים" . עשויים מחומרים איכותיים ובעיצוב המשתלב עם כל סגנון ריהוט או בניה . המטבח הוא פונקציונאלי ומתאים לקהל רחב של לקוחות אשר עדיין אינו "סגור " על איזה סגנון מטבח הוא רוצה, ולכן המטבח הקלאסי יכול להתאים לו ולתפיסת עולמו.

אין זה אומר שמטבח קלאסי הוא משעמם, ולא מעוצב. מטבחים קלאסיים יכולים לשלב בין מבחר רחב של חומרים , שהשילוב ביניהם (וזו החכמה ) יקנה למטבח את המראה הקלאסי שאתם רוצים לראות.
במטבחים הקלאסיים , אין כתמי צבע נועזים , ואין אמירות אוונגרדיות המתבטאות בחומרים וסגנונות עכשוויים או טרנדיים.
הם תמיד יתבססו על חומרים טבעיים כמו עץ, ולא ינסו לגנוב את ההצגה באמצעות איזה "גורמט" חדשני ואופנתי.

מטבח קלאסי מודרני

עם זאת ולמרות כל מה שאמרנו , בהחלט ניתן לשלב מקוריות ויצירתיות יחד עם העדפות אישיות של בני הבית גם במטבח הקלאסי . ניתן לשלב ולהוסיף אלמנטים עיצוביים משלימים התואמים גם את רוח התקופה בלי "לקלקל" את הרושם הקלאסי של המטבח שעוצב עבורכם.
ניתן לשלב במטבח הקלאסי גם מוצרי חשמל בסגנון כפרי וגם מוצרים עם לוק מודרני בגימור נירוסטה או זכוכית, ועדיין לשמר את המראה הקלאסי של המטבח.
גם הכיורים והברזים יכולים להיות עשויים מחומרים אקריליים , או מחומרים מתכתיים ועדיין להראות קלאסיים. המטבח הקלאסי תמיד ישתלב במגוון החמרים העדכני והעכשוי לכן תמיד יישאר רלוונטי . יישאר קלאסי.

קלאסיקה במיטבה היא יצירה שתמיד כיף לחוות אותה שוב ושוב . המטבחים הקלאסיים, עונים להגדרה זו.

רוצה לעצב את המטבח בסגנון קלאסי?

האמת היא שיש מגוון עשיר מאוד של עיצובים כפריים שונים, אפילו בשילוב מודרני – רוצה שנראה לך את כל האפשרויות?

דגמי מטבח קלאסי

זה מה שאומרים עלינו

לפניכם מספר המלצות של לקוחות שלנו ברחבי הארץ.

כל אחד בחר את סגנון העיצוב שלו – אבל כולם המליצו עלינו

 

מודולריות

המטבחים שלנו מורכבים ממודולים , שכל אחד מהווה יחידה עצמאית, וכולם ביחד יוצרים מטבח הרמוני מעוצב ואיכותי. שיטת המודולים מאפשרת להתחדש בקלות במודולים חדשניים ומותאמים ספציפית ללקוח , מבלי לפגוע במטבח כולו . כמו כן מאפשרת פרוק אזור מסוים לצורך טיפול בבעיות כמו נזילות מתחת לריצוף , או חימום תת רצפתי, מבלי לפגוע במטבח כולו.

טכנולוגיות על

המטבחים שלנו מיוצרים בטכנולוגיה הגבוהה ביותר, בחומרים ובפרזולים העדכניים ביותר, ולכן רמת הגימורים ואיכות המוצר הינם ללא דופי. לדוגמא: הפורמייקה מוטבעת על גבי הפנל בחום גבוה בתהליך מהיר , תהליך הקרוי – TSS - Termo Structure System וחיבורי הקנטים אינם נעשים במכשיר הדבקת קנטים , אלא בהטבעה בחום גבוה. התוצאה : חיבורי הקנטים כמעט אינם נראים , ועמידותם גבוהה יותר לאורך שנים. דוגמא נוספת: טיפול בעץ – במטבחים עם חזיתות מעץ שהוא חומר אורגני וממשיך "לעבוד" גם לאחר התקנת המטבח, יתכנו מקרים שצבע העץ דוהה או משתנה , והעץ עצמו ממשיך להתפשט ולהתכווץ. בטכנולוגיה שלנו , מטופל העץ קודם להתקנתו בארונות המטבח, באמצעים טכנולוגים שיבטיחו מניעת תקלות כאלה. יש לנו מטבחים שהותקנו לפני כ- 20 שנה ועדיין נראים כאילו הותקנו אתמול.

התאמה אישית מלאה

מטבח חייב להתאים גם לסביבתו הגיאוגרפית, אך לא פחות חשוב: לצרכיו, אהבותיו, חלומותיו ואפשרויותיו של הלקוח. צוות המעצבים שלנו יצירתי, מקצועי ובעיקר רגיש וקשוב לבקשותיו של הלקוח, וביחד אנחנו מעצבים עבורו את מטבח חלומותיו. אין לנו מטבחים בשטאנץ או בסרט נע. כל מטבח הוא קודם כל מטבח אישי "וממלכה פרטית".

מגוון מוצרים ושרותים

ארדו ליין מספקת את כל האבזור למטבח כולל משטחים מכל הסוגים : אבן קיסר, גרניט, קוריאן, עץ, זכוכית, נירוסטה, גרניט פורצלן ועוד כיורים וברזים ממיטב היצרנים , וחבילות אבזור של מוצרי חשמל, הן מיבואנים מקומיים והן ביבוא אישי על שם הלקוח. ארדו ליין מבצעת גם את כל עבודות גמר הפנים כגון גבס, ריצוף, חשמל, צבע, אינסטלציה, בניה, הריסה ופינוי. מעוגת המוצרים המקיפה שארדו ליין מציגה, יכול הלקוח "לחתוך " את הפרוסה המתאימה עבורו.