מטבח כפרי

מטבחים כפריים

חולמים על מטבח כפרי מבחוץ, אבל סופר מודרני בטכנולוגיה מבפנים?
חולמים על מטבח שייתן לכם הרגשה כאילו אתם בטוסקנה , מוקפים ירוק , נחלים קטנים מפכפכים סביבכם , וריחות של מינסטרונה כבר עולים בנחיריים ?
לפעמים חלומות מתגשמים , ובארדו ליין המייבאים את המטבחים הישר מהמקור הכי אותנטי – איטליה, מגשימים לכם את החלומות מכל הבחינות.

עיצוב מטבחים כפריים 

סוגי העצים שאנו משתמשים בהם הם מסוג משובח ביותר כמו סוגי אלון למיניהם ,
סוגי אשה (FRASSINO ) למיניהם, סוגי WALLNUT בשלל גימורים : טבעי , מולבן וצבוע בשלל גוונים.

וצבע העץ שימו לב עכשיו , נשמר לאורך הרבה מאוד שנים, ואין זה דבר של מה בכך. כידוע, עץ הוא חומר אורגני הממשיך "לעבוד" גם לאחר שקיבעו את צורתו. העץ מתכווץ, העץ מתפשט, והעץ גם דוהה עם השנים . לא בארדו ליין ! המפעלים שלנו באיטליה יודעים לטפל בעץ עוד לפני שמרכיבים אותו כחזית של ארון מטבח . טיפול זה בטכנולוגיות מתקדמות, גורם לכך שארונות המטבח נראים רעננים ושומרים על צבעם וצביונם גם לאחר שנים רבות , ונראה כי רק אתמול הורכבו. הטכנולוגיה היא היתרון הגדול שלנו והיא משפיעה באופן ישיר גם על איכות המוצר , רמת הגימור שלו והתוצאה הנפלאה והמעוצבת.

מטבח בסגנון כפרי משול ליין ישן

המטבח הכפרי משול ליין ישן , הממשיך להשביח עם הזמן, והחום שהוא מקרין עושה רק טוב לאווירת הביחד של כל בני הבית האוהבים להתכנס מסביב לאי או למשטח העבודה לספוג ולחוות את הריחות , והטעמים של המאכלים.

למרות שהמטבח הכפרי נראה "כבד" במראהו , הוא מאוד קל לתפעול. פתיחת הארונות והמגירות נעשית עם מנגנון של טריקה שקטה, ואין שומעים עוד קול חבטה וטריקה עם כל סגירה של דלת . הכל נגיש והכל שמיש.

מטבחים כפריים מעוצבים בסטייל שלך

עיצובית רצוי גם להתאים את אבזור המטבח שלכם לאופי הכפרי שלו, ולכן מומלץ מראש להתאים תנורים , כיריים , וקולטי אדים בעלי מראה כפרי גם כן , מה שיתרום כמובן למראה המושלם וההרמוני של המטבח שלכם .

רוצה לעצב את המטבח בסגנון כפרי?

האמת היא שיש מגוון עשיר מאוד של עיצובים כפריים שונים, אפילו בשילוב מודרני – רוצה שנראה לך את כל האפשרויות?

דגמי מטבחים כפריים

זה מה שאומרים עלינו

לפניכם מספר המלצות של לקוחות שלנו ברחבי הארץ.

כל אחד בחר את סגנון העיצוב שלו – אבל כולם המליצו עלינו

 

מודולריות

המטבחים שלנו מורכבים ממודולים , שכל אחד מהווה יחידה עצמאית, וכולם ביחד יוצרים מטבח הרמוני מעוצב ואיכותי. שיטת המודולים מאפשרת להתחדש בקלות במודולים חדשניים ומותאמים ספציפית ללקוח , מבלי לפגוע במטבח כולו . כמו כן מאפשרת פרוק אזור מסוים לצורך טיפול בבעיות כמו נזילות מתחת לריצוף , או חימום תת רצפתי, מבלי לפגוע במטבח כולו.

טכנולוגיות על

המטבחים שלנו מיוצרים בטכנולוגיה הגבוהה ביותר, בחומרים ובפרזולים העדכניים ביותר, ולכן רמת הגימורים ואיכות המוצר הינם ללא דופי. לדוגמא: הפורמייקה מוטבעת על גבי הפנל בחום גבוה בתהליך מהיר , תהליך הקרוי – TSS - Termo Structure System וחיבורי הקנטים אינם נעשים במכשיר הדבקת קנטים , אלא בהטבעה בחום גבוה. התוצאה : חיבורי הקנטים כמעט אינם נראים , ועמידותם גבוהה יותר לאורך שנים. דוגמא נוספת: טיפול בעץ – במטבחים עם חזיתות מעץ שהוא חומר אורגני וממשיך "לעבוד" גם לאחר התקנת המטבח, יתכנו מקרים שצבע העץ דוהה או משתנה , והעץ עצמו ממשיך להתפשט ולהתכווץ. בטכנולוגיה שלנו , מטופל העץ קודם להתקנתו בארונות המטבח, באמצעים טכנולוגים שיבטיחו מניעת תקלות כאלה. יש לנו מטבחים שהותקנו לפני כ- 20 שנה ועדיין נראים כאילו הותקנו אתמול.

התאמה אישית מלאה

מטבח חייב להתאים גם לסביבתו הגיאוגרפית, אך לא פחות חשוב: לצרכיו, אהבותיו, חלומותיו ואפשרויותיו של הלקוח. צוות המעצבים שלנו יצירתי, מקצועי ובעיקר רגיש וקשוב לבקשותיו של הלקוח, וביחד אנחנו מעצבים עבורו את מטבח חלומותיו. אין לנו מטבחים בשטאנץ או בסרט נע. כל מטבח הוא קודם כל מטבח אישי "וממלכה פרטית".

מגוון מוצרים ושרותים

ארדו ליין מספקת את כל האבזור למטבח כולל משטחים מכל הסוגים : אבן קיסר, גרניט, קוריאן, עץ, זכוכית, נירוסטה, גרניט פורצלן ועוד כיורים וברזים ממיטב היצרנים , וחבילות אבזור של מוצרי חשמל, הן מיבואנים מקומיים והן ביבוא אישי על שם הלקוח. ארדו ליין מבצעת גם את כל עבודות גמר הפנים כגון גבס, ריצוף, חשמל, צבע, אינסטלציה, בניה, הריסה ופינוי. מעוגת המוצרים המקיפה שארדו ליין מציגה, יכול הלקוח "לחתוך " את הפרוסה המתאימה עבורו.