מטבחים מעוצבים

מטבח מעוצב

סיפור קצרצר על מטבחים מעוצבים: לקוח אחד אמר לי פעם "מה אתם צריכים להתעסק כל כך הרבה שעות בעיצוב המטבח שלי?

כולה כמה ארונות , כמה מגירות וזהו . בסה"כ מדובר הרי בארגזים. ארגזים הוא קרא להם.

זה ההבדל בין ארונות מטבח מעוצבים לבין ארגזים . מי שרוצה ארגזי מטבח לא צריך אותנו. מי שרוצה מטבח מעוצב שגם יראה יפה ולא סתם אוסף של ארונות , וגם שיהיה פרקטי , יש לנו בהחלט על מה לדבר.

חשיבות המטבחים המעוצבים

המטבח הוא לב ליבו של הבית ."האבן השואבת" את כולנו להתכנס בחדר הזה שהצבעים  והריחות שלו גורמים לבלוטות הטעם , הרוק , ולחושי הראיה והשמיעה להתחדד עוד יותר.

יכול להיות שהטעמים והחושים המחודדים היו קיימים גם אם המטבח היה "אוסף של ארגזים" ? יכול להיות. אבל תודו שהרבה יותר נעים , יפה ואסתטי לשבת במטבח מעוצב . שבתוספת הטעמים והריחות שמסביב, יוצר אוירה מושלמת .

מטבחים מעוצבים – מחיר ועלויות

כדי לעצב לא צריך בהכרח תקציב גדול. עיצוב יכול להתבטא  בנגיעה , בפריט מסוים ששילבנו או בסתם צבע שהוספנו במטבח בעל גוון אחיד ומונוטוני . מטבחים מעוצבים לא חייבים להיות בהכרח מטבחים בעלי מראה מודרני. אפשר לשמור על העיצוב גם במטבחים כפריים, וקלאסיים.

מטבחים בסגנון אנגלי או בסגנון פרובנס יכולים בהחלט להיות מעוצבים . עיצוב אינו חייב לבוא על חשבון הפרקטיות . יהיו לקוחות שיגידו "למה על חשבון העיצוב את לוקחת לי שטח אחסון?" ואנחנו נראה להם שלא לקחנו משטח האחסון , אבל במקביל גרמנו למטבח שלהם להראות יפה יותר , פחות "מקושקש" ו "מגובב", ועדיין להיות פרקטי ופונקציונלי. ישנם לקוחות שיעדיפו את הקו המינימליסטי הנקי והמוארך, ויש לקוחות שיעדיפו את זה המקסימליסטי שירצה לנצל כל אינץ' של Space  . שני סוגי הלקוחות האלה ועוד הרבה שביניהם , יקבלו פתרון עיצובי אצלנו בארדו ליין, פתרון שגם יקנה למטבח שלהם "שיק" יופי ואסתטיקה, וגם נגישות ופונקציונליות של כל רכיב במטבח שלכם .

מטבח מעוצב או מטבח פרקטי? מהיום לא צריך לבחור

בארדו ליין גאים על כך שאנו מצליחים לשלב בין השניים באופן שגם הלקוח בסופו של דבר אוהב את היצירה שיצאה לבסוף מבין אצבעותינו.

רוצה לעצב את המטבח בסגנון מעוצב?

האמת היא שיש מגוון עשיר מאוד של עיצובים כפריים שונים, אפילו בשילוב מודרני – רוצה שנראה לך את כל האפשרויות?

דגמי מטבחים מעוצבים

זה מה שאומרים עלינו

לפניכם מספר המלצות של לקוחות שלנו ברחבי הארץ.

כל אחד בחר את סגנון העיצוב שלו – אבל כולם המליצו עלינו

 

מודולריות

המטבחים שלנו מורכבים ממודולים , שכל אחד מהווה יחידה עצמאית, וכולם ביחד יוצרים מטבח הרמוני מעוצב ואיכותי. שיטת המודולים מאפשרת להתחדש בקלות במודולים חדשניים ומותאמים ספציפית ללקוח , מבלי לפגוע במטבח כולו . כמו כן מאפשרת פרוק אזור מסוים לצורך טיפול בבעיות כמו נזילות מתחת לריצוף , או חימום תת רצפתי, מבלי לפגוע במטבח כולו.

טכנולוגיות על

המטבחים שלנו מיוצרים בטכנולוגיה הגבוהה ביותר, בחומרים ובפרזולים העדכניים ביותר, ולכן רמת הגימורים ואיכות המוצר הינם ללא דופי. לדוגמא: הפורמייקה מוטבעת על גבי הפנל בחום גבוה בתהליך מהיר , תהליך הקרוי – TSS - Termo Structure System וחיבורי הקנטים אינם נעשים במכשיר הדבקת קנטים , אלא בהטבעה בחום גבוה. התוצאה : חיבורי הקנטים כמעט אינם נראים , ועמידותם גבוהה יותר לאורך שנים. דוגמא נוספת: טיפול בעץ – במטבחים עם חזיתות מעץ שהוא חומר אורגני וממשיך "לעבוד" גם לאחר התקנת המטבח, יתכנו מקרים שצבע העץ דוהה או משתנה , והעץ עצמו ממשיך להתפשט ולהתכווץ. בטכנולוגיה שלנו , מטופל העץ קודם להתקנתו בארונות המטבח, באמצעים טכנולוגים שיבטיחו מניעת תקלות כאלה. יש לנו מטבחים שהותקנו לפני כ- 20 שנה ועדיין נראים כאילו הותקנו אתמול.

התאמה אישית מלאה

מטבח חייב להתאים גם לסביבתו הגיאוגרפית, אך לא פחות חשוב: לצרכיו, אהבותיו, חלומותיו ואפשרויותיו של הלקוח. צוות המעצבים שלנו יצירתי, מקצועי ובעיקר רגיש וקשוב לבקשותיו של הלקוח, וביחד אנחנו מעצבים עבורו את מטבח חלומותיו. אין לנו מטבחים בשטאנץ או בסרט נע. כל מטבח הוא קודם כל מטבח אישי "וממלכה פרטית".

מגוון מוצרים ושרותים

ארדו ליין מספקת את כל האבזור למטבח כולל משטחים מכל הסוגים : אבן קיסר, גרניט, קוריאן, עץ, זכוכית, נירוסטה, גרניט פורצלן ועוד כיורים וברזים ממיטב היצרנים , וחבילות אבזור של מוצרי חשמל, הן מיבואנים מקומיים והן ביבוא אישי על שם הלקוח. ארדו ליין מבצעת גם את כל עבודות גמר הפנים כגון גבס, ריצוף, חשמל, צבע, אינסטלציה, בניה, הריסה ופינוי. מעוגת המוצרים המקיפה שארדו ליין מציגה, יכול הלקוח "לחתוך " את הפרוסה המתאימה עבורו.