מטבח אנגלי

מטבחים אנגליים

מהו מטבח אנגלי או מטבח בסגנון אנגלי? אם אתם צריכים להגדיר אותו במספר מילים , אילו אפיונים הייתם נותנים לו?

מאופק? – ודאי , אצילי? – ודאי , מהודר ? – ודאי , אלגנטי? – ודאי וודאי.

כל אלה גם יחד יוצרים את האפקט העיצובי של המטבח האנגלי שלכם.

מהו מטבח אנגלי?

מטבח אנגלי הוא מטבח מאופק אך בולט בפרטים הקטנים של הפיתוחים , החריטות והעיצובים של החזיתות , צידי הארונות והרגליים . מראה עכשווי ביחד עם סגנון עתיק משרה תמיד תחושה של אצילות ושל הידור.

אפשר להזמין ללא היסוס את מלכת בריטניה ללגום תה של מנחה ליד משטח העץ המסיבי והמהודר במטבח המוצב על רצפת עץ מסיבית , וחלונות גדולים הנשקפים אל הגנים המוריקים.

המטבח האנגלי הוא מוקפד ופונקציונלי , ולצד השימוש בטכנולוגיות מתקדמות ומודרניות, הוא עדיין מקנה את התחושה של משהו ישן , מסורתי , חמים ואצילי.

החמר השולט במטבחים אלו הוא העץ לסוגיו ולצורותיו.

עץ טבעי , עץ צבוע, וחזיתות ממוסגרות עם תבליטים שונים.

שילוב של גוונים בהירים רבים , לצד גוונים כהים, ושטחי אחסון סגורים לצד יחידות פתוחות של ארונות , מדפים וסלסלות.

מטבח אנגלי קלאסי

המטבח האנגלי הקלאסי מעוצב ברמה גבוהה ביותר ובאיכות ללא פשרות . בשנים האחרונות גדל מבחר החומרים ובעיקר סוגי העץ באופן דרמטי, ושיפור טכנולוגית הצביעה של העץ הביא לשלל גוונים בנוסף לגוונים המסורתיים – הבהירים או הכהים, ששלטו בסגנון האנגלי ב- 100 השנים האחרונות.

טכנולוגיות הצביעה המתקדמות שאפשרו מגוון כל כך גדול של צבעים למטבח האנגלי הביאו לפריחה של סגנון מטבחים אלה ואפשרו לפנות לקהל עם מגוון רחב של טעמים, שביקשו לשמור על צביון המטבח האנגלי אך עם מגוון צבעים שיאפשרו לו להטביע את חותמו האישי בעיצוב המטבח.

מטבח אנגלי כפרי או קלאסי?

אנחנו לצידך בכל דרך שתבחר ובכל שילוב שמוצא חן בעינייך. צוות העיצוב של ארדו ליין מקפיד לבקר בתערוכות העולמיות השונות בנושא מטבחים , ולהתעדכן באופן שוטף על המגמות, הטכנולוגיות החדשות, והטרנדים "החמים", ולהתאימם לקהל הלקוחות שלנו.

אנו גאים ברגישות שלנו לצרכי הלקוח והבנת " הראש" שלו וביחד עם היצירתיות והמקצועיות שלנו, אנחנו מממשים לו את הפנטזיות, כדי להביא לתוצאה הסופית של מטבח אנגלי מהודר, אלגנטי, מאופק, אצילי ומשרה חמימות.  מי אמר שכל האנגלים קרים

רוצה לעצב את המטבח בסגנון אנגלי?

האמת היא שיש מגוון עשיר מאוד של עיצובים כפריים שונים, אפילו בשילוב מודרני – רוצה שנראה לך את כל האפשרויות?

דגמי מטבחים אנגליים

זה מה שאומרים עלינו

לפניכם מספר המלצות של לקוחות שלנו ברחבי הארץ.

כל אחד בחר את סגנון העיצוב שלו – אבל כולם המליצו עלינו

 

מודולריות

המטבחים שלנו מורכבים ממודולים , שכל אחד מהווה יחידה עצמאית, וכולם ביחד יוצרים מטבח הרמוני מעוצב ואיכותי. שיטת המודולים מאפשרת להתחדש בקלות במודולים חדשניים ומותאמים ספציפית ללקוח , מבלי לפגוע במטבח כולו . כמו כן מאפשרת פרוק אזור מסוים לצורך טיפול בבעיות כמו נזילות מתחת לריצוף , או חימום תת רצפתי, מבלי לפגוע במטבח כולו.

טכנולוגיות על

המטבחים שלנו מיוצרים בטכנולוגיה הגבוהה ביותר, בחומרים ובפרזולים העדכניים ביותר, ולכן רמת הגימורים ואיכות המוצר הינם ללא דופי. לדוגמא: הפורמייקה מוטבעת על גבי הפנל בחום גבוה בתהליך מהיר , תהליך הקרוי – TSS - Termo Structure System וחיבורי הקנטים אינם נעשים במכשיר הדבקת קנטים , אלא בהטבעה בחום גבוה. התוצאה : חיבורי הקנטים כמעט אינם נראים , ועמידותם גבוהה יותר לאורך שנים. דוגמא נוספת: טיפול בעץ – במטבחים עם חזיתות מעץ שהוא חומר אורגני וממשיך "לעבוד" גם לאחר התקנת המטבח, יתכנו מקרים שצבע העץ דוהה או משתנה , והעץ עצמו ממשיך להתפשט ולהתכווץ. בטכנולוגיה שלנו , מטופל העץ קודם להתקנתו בארונות המטבח, באמצעים טכנולוגים שיבטיחו מניעת תקלות כאלה. יש לנו מטבחים שהותקנו לפני כ- 20 שנה ועדיין נראים כאילו הותקנו אתמול.

התאמה אישית מלאה

מטבח חייב להתאים גם לסביבתו הגיאוגרפית, אך לא פחות חשוב: לצרכיו, אהבותיו, חלומותיו ואפשרויותיו של הלקוח. צוות המעצבים שלנו יצירתי, מקצועי ובעיקר רגיש וקשוב לבקשותיו של הלקוח, וביחד אנחנו מעצבים עבורו את מטבח חלומותיו. אין לנו מטבחים בשטאנץ או בסרט נע. כל מטבח הוא קודם כל מטבח אישי "וממלכה פרטית".

מגוון מוצרים ושרותים

ארדו ליין מספקת את כל האבזור למטבח כולל משטחים מכל הסוגים : אבן קיסר, גרניט, קוריאן, עץ, זכוכית, נירוסטה, גרניט פורצלן ועוד כיורים וברזים ממיטב היצרנים , וחבילות אבזור של מוצרי חשמל, הן מיבואנים מקומיים והן ביבוא אישי על שם הלקוח. ארדו ליין מבצעת גם את כל עבודות גמר הפנים כגון גבס, ריצוף, חשמל, צבע, אינסטלציה, בניה, הריסה ופינוי. מעוגת המוצרים המקיפה שארדו ליין מציגה, יכול הלקוח "לחתוך " את הפרוסה המתאימה עבורו.