מטבח איטלקי

מטבחים איטלקיים 

כשאתם חושבים על המילה עיצוב, איטלקי הוא השם הצמוד באופן אינסטינקטיבי למילה זו , כי איטליה ועיצוב הולכים ביחד כמו סיר ומכסה וכמו שולחן וכיסא. מכל המדינות בעולם נדמה שעיצוב איטלקי עומד שנים רבות בראש הרשימה, הרבה לפני עיצוב גרמני, עיצוב צרפתי, עיצוב אנגלי או אמריקאי.
וזו אחת הסיבות המרכזיות בגינה ישראלים דורשים מטבח איטלקי.

שיק איטלקי לא רק במטבח

ולא בכדי, כשמסתכלים על יוצרים כמו מיכלאנג'לו , לאונרדו דה וינצ'י , דונטלו, מודליאני. בזמנים עברו , ועד לג'אני ורסאצ'ה, ודולצ'ה וגאבנה של ימינו אלה, מבינים שהעיצוב הוא חלק מהד.נ.א של איטליה. גאונים אלה לא רק יצרו יצירות מופת שכבשו את העולם, אלא השפיעו בצורה מכרעת על עולם העיצוב של ימינו אנו.

מטבחי יוקרה איטלקיים (ללא קשר למחיר)

לכן כשאתם באים לבחור במטבח איטלקי לביתכם, אתם יודעים שאתם מקבלים את כל המכלול בחבילה אחת : מעוצב, מוגמר, יצירתי, מוקפד, טכנולוגית על , פרזול מתקדם , וחומרי גלם ברמה הכי גבוהה שאפשר לקבל. התוצאה הסופית מרהיבה ביופייה, וסוחטת תמיד את הוואו! שאנו כל כך רוצים לשמוע.
באחד הפרויקטים המלונאים שבצענו יבאנו את כל הריהוט מאיטליה.

לקראת סיום התבקשנו לייבא כורסא מקבילה לכורסא האיטלקית מטורקיה כיון שהמחיר שם היה הרבה יותר זול . ייצרנו במפעל הטורקי את הכורסא האיטלקית אחד לאחד מבחינת המידות , הרדיוסים, הבדים, המבנה, והרגליים ואפילו רכות וקשיות הישיבה , כשהבאנו את הכורסא "הטורקית" ארצה שמנו אותה בחדר ליד הכורסא האיטלקית הם נראו ממש דומות. "נראו" זו המילה.

מטבחים איטלקיים במבחר סגנונות

אי אפשר להסביר למה הכורסא האיטלקית נראתה מושלמת ומעוצבת ואילו הכורסא הטורקית נראתה בסדר "אבל לא כמו האיטלקית". כנראה שבכל זאת יש משהו בעיצוב האיטלקי שאין במקום אחר.
כמובן שהמטבח האיטלקי יכול להגיע במבחר סגנונות : מודרני, כפרי, קלאסי, משולב, בסגנון אנגלי או פרובנס ובכל מראה או גימור שתבחרו. אבל תמיד תמיד הוא יהיה המטבח האיטלקי האולטימטיבי שאי אפשר לטעות בזהותו : איטלקי, יפה ומעוצב. כבר אמרנו שהכל בד.נ.א ?
ובראשי התיבות שלי זה Design Never Age "העיצוב לעולם לא מזדקן "

רוצה לעצב את המטבח בסגנון איטלקי?

האמת היא שיש מגוון עשיר מאוד של עיצובים כפריים שונים, אפילו בשילוב מודרני – רוצה שנראה לך את כל האפשרויות?

דגמי מטבחים איטלקיים

זה מה שאומרים עלינו

לפניכם מספר המלצות של לקוחות שלנו ברחבי הארץ.

כל אחד בחר את סגנון העיצוב שלו – אבל כולם המליצו עלינו

 

מודולריות

המטבחים שלנו מורכבים ממודולים , שכל אחד מהווה יחידה עצמאית, וכולם ביחד יוצרים מטבח הרמוני מעוצב ואיכותי. שיטת המודולים מאפשרת להתחדש בקלות במודולים חדשניים ומותאמים ספציפית ללקוח , מבלי לפגוע במטבח כולו . כמו כן מאפשרת פרוק אזור מסוים לצורך טיפול בבעיות כמו נזילות מתחת לריצוף , או חימום תת רצפתי, מבלי לפגוע במטבח כולו.

טכנולוגיות על

המטבחים שלנו מיוצרים בטכנולוגיה הגבוהה ביותר, בחומרים ובפרזולים העדכניים ביותר, ולכן רמת הגימורים ואיכות המוצר הינם ללא דופי. לדוגמא: הפורמייקה מוטבעת על גבי הפנל בחום גבוה בתהליך מהיר , תהליך הקרוי – TSS - Termo Structure System וחיבורי הקנטים אינם נעשים במכשיר הדבקת קנטים , אלא בהטבעה בחום גבוה. התוצאה : חיבורי הקנטים כמעט אינם נראים , ועמידותם גבוהה יותר לאורך שנים. דוגמא נוספת: טיפול בעץ – במטבחים עם חזיתות מעץ שהוא חומר אורגני וממשיך "לעבוד" גם לאחר התקנת המטבח, יתכנו מקרים שצבע העץ דוהה או משתנה , והעץ עצמו ממשיך להתפשט ולהתכווץ. בטכנולוגיה שלנו , מטופל העץ קודם להתקנתו בארונות המטבח, באמצעים טכנולוגים שיבטיחו מניעת תקלות כאלה. יש לנו מטבחים שהותקנו לפני כ- 20 שנה ועדיין נראים כאילו הותקנו אתמול.

התאמה אישית מלאה

מטבח חייב להתאים גם לסביבתו הגיאוגרפית, אך לא פחות חשוב: לצרכיו, אהבותיו, חלומותיו ואפשרויותיו של הלקוח. צוות המעצבים שלנו יצירתי, מקצועי ובעיקר רגיש וקשוב לבקשותיו של הלקוח, וביחד אנחנו מעצבים עבורו את מטבח חלומותיו. אין לנו מטבחים בשטאנץ או בסרט נע. כל מטבח הוא קודם כל מטבח אישי "וממלכה פרטית".

מגוון מוצרים ושרותים

ארדו ליין מספקת את כל האבזור למטבח כולל משטחים מכל הסוגים : אבן קיסר, גרניט, קוריאן, עץ, זכוכית, נירוסטה, גרניט פורצלן ועוד כיורים וברזים ממיטב היצרנים , וחבילות אבזור של מוצרי חשמל, הן מיבואנים מקומיים והן ביבוא אישי על שם הלקוח. ארדו ליין מבצעת גם את כל עבודות גמר הפנים כגון גבס, ריצוף, חשמל, צבע, אינסטלציה, בניה, הריסה ופינוי. מעוגת המוצרים המקיפה שארדו ליין מציגה, יכול הלקוח "לחתוך " את הפרוסה המתאימה עבורו.