עיצוב מטבחים

עיצוב מטבח, מודרני, קלאסי, לבן יוקרתי,  כפרי, לבן, יוקרתי, קטן…

אנו נעזור לך לעצב מטבח ייחודי לטעם ולצרכים שלך, על המילימטר עם דיוק גרמני, בשיק איטלקי מרהיב ובגימור מושלם במיוחד

עיצוב מטבחים נחשב לאחד המקצועות הקשים בלימודי העיצוב פנים ואדריכלות . הלימודים אורכים בממוצע כשלוש עד ארבע שנים והתלמידים מקבלים את התעודה לאחר בחינות הסמכה ועבודת גמר.

מה התכונות הדרושות ממעצב או מעצבת מטבחים ?

מה מאפיין מעצב מטבחים מוכשר?

בראש ובראשונה – חוש אסתטי מפותח, עין טובה , וראש יצירתי המסוגל להתמודד עם מצבים לא שגרתיים , עם רצונות של לקוחות שנראים בלתי אפשריים לכאורה , ולנווט את הספינה במסע הזה לא רק אל חוף מבטחים אלא חוף המטבחים האולטימטיביים.

וזה מסע לא פשוט , ולפעמים הלקוח נדרש לעשות ויתור כלשהו תמורת משהו אחר, ולפעמים הלקוח בא עם קונספט מסוים (לא תמיד כי זה התאים לו אבל "יש את זה לחברה שלי" ) . ולאט לאט הוא נחשף לשלל האפשרויות שצוות העיצוב שלנו מציב בפניו , ולכמות של מידע המאפשרת לו קבלת החלטות טובה יותר, מה שמאפשר כמובן קבלת תוצאה טובה בסיום. המעצבת צריכה להיות גם " חצי פסיכולוגית" כדי להכנס לראש של הלקוח שלפעמים יודע מה הוא רוצה, ולפעמים אין לו מושג ירוק מה הוא רוצה .

עיצוב מטבחים שמגשים חלומות

המוטו שלנו זה לא להתנגד ללקוח , אלא ללכת עם "הראש שלו" ועם החלומות שלו . אנחנו מנסים להגשים גם את הפנטזיות הפרועות ביותר. כן , מותר לחלום.

כמובן שמן הפן המקצועי אנחנו נותנים את כל העזרה שאנו יכולים , ואם אנו רואים שהלקוח מבקש משהו שיכול להיות בעייתי , אנחנו מעירים ומאירים לו על כך . אנחנו מטפלים גם בלקוחות "פחות נוחים". זו לא חוכמה לעצב ללקוח שמתחבר לראש שלך ואתה לשלו.

אותו לקוח שאמר לנו פעם למה אתם טורחים לעצב מטבח כל כך הרבה שעות ? הרי כולה אוסף של ארגזים. חלק עם מגירות חלק עם דלתות , אבל אלה ארגזים בסופו של דבר.

אותו לקוח הוא אתגר עבורנו. להפוך לקוח כזה שכל קשר בינו ותפיסת עולמו לבין עיצוב הוא מקרי בלבד "למעצב בזעיר אנפין " , היא משימה כמעט בלתי אפשרית.

אבל עשינו זאת !

עיצוב מטבחים בארדו ליין

מעצבות מוכשרות עם עשרות שנות ניסיון של עיצוב מטבחים בכל סגנון שתבחר

צוות המעצבות של ארדו ליין הוא בעל ניסיון וכישורים מוכחים של שנים רבות בעיצוב מטבחים בפרט, ובעיצוב פנים בכלל.

לא כל מעצב/ת פנים יכול/ה לעצב מטבחים . מדובר במאות פריטים המרכיבים את המטבח לגורמיו , וצריך להיות ממש מעודכן בכל החידושים האחרונים ובהתפתחויות בשטח .

אנחנו בארדו ליין מטבחים מקפידים לנסוע באופן קבוע לתערוכות הריהוט והמטבחים במילנו שהיא " המכה" והעליה לרגל של כל שוחרי העיצוב ותרבות הדיור בעולם, ולקחת משם את כל החידושים ,המגמות , והסגנונות ,ולהתאימם ללקוחות שלנו. 

מעוניין לעצב את המטבח שלך שלב אחרי שלב?

האמת היא שיש מגוון עשיר מאוד של עיצובים כפריים שונים, אפילו בשילוב מודרני – רוצה שנראה לך את כל האפשרויות?

דגמי מטבחי יוקרה

זה מה שאומרים עלינו

לפניכם מספר המלצות של לקוחות שלנו ברחבי הארץ.

כל אחד בחר את סגנון העיצוב שלו – אבל כולם המליצו עלינו

 

מודולריות

המטבחים שלנו מורכבים ממודולים , שכל אחד מהווה יחידה עצמאית, וכולם ביחד יוצרים מטבח הרמוני מעוצב ואיכותי. שיטת המודולים מאפשרת להתחדש בקלות במודולים חדשניים ומותאמים ספציפית ללקוח , מבלי לפגוע במטבח כולו . כמו כן מאפשרת פרוק אזור מסוים לצורך טיפול בבעיות כמו נזילות מתחת לריצוף , או חימום תת רצפתי, מבלי לפגוע במטבח כולו.

טכנולוגיות על

המטבחים שלנו מיוצרים בטכנולוגיה הגבוהה ביותר, בחומרים ובפרזולים העדכניים ביותר, ולכן רמת הגימורים ואיכות המוצר הינם ללא דופי. לדוגמא: הפורמייקה מוטבעת על גבי הפנל בחום גבוה בתהליך מהיר , תהליך הקרוי – TSS - Termo Structure System וחיבורי הקנטים אינם נעשים במכשיר הדבקת קנטים , אלא בהטבעה בחום גבוה. התוצאה : חיבורי הקנטים כמעט אינם נראים , ועמידותם גבוהה יותר לאורך שנים. דוגמא נוספת: טיפול בעץ – במטבחים עם חזיתות מעץ שהוא חומר אורגני וממשיך "לעבוד" גם לאחר התקנת המטבח, יתכנו מקרים שצבע העץ דוהה או משתנה , והעץ עצמו ממשיך להתפשט ולהתכווץ. בטכנולוגיה שלנו , מטופל העץ קודם להתקנתו בארונות המטבח, באמצעים טכנולוגים שיבטיחו מניעת תקלות כאלה. יש לנו מטבחים שהותקנו לפני כ- 20 שנה ועדיין נראים כאילו הותקנו אתמול.

התאמה אישית מלאה

מטבח חייב להתאים גם לסביבתו הגיאוגרפית, אך לא פחות חשוב: לצרכיו, אהבותיו, חלומותיו ואפשרויותיו של הלקוח. צוות המעצבים שלנו יצירתי, מקצועי ובעיקר רגיש וקשוב לבקשותיו של הלקוח, וביחד אנחנו מעצבים עבורו את מטבח חלומותיו. אין לנו מטבחים בשטאנץ או בסרט נע. כל מטבח הוא קודם כל מטבח אישי "וממלכה פרטית".

מגוון מוצרים ושרותים

ארדו ליין מספקת את כל האבזור למטבח כולל משטחים מכל הסוגים : אבן קיסר, גרניט, קוריאן, עץ, זכוכית, נירוסטה, גרניט פורצלן ועוד כיורים וברזים ממיטב היצרנים , וחבילות אבזור של מוצרי חשמל, הן מיבואנים מקומיים והן ביבוא אישי על שם הלקוח. ארדו ליין מבצעת גם את כל עבודות גמר הפנים כגון גבס, ריצוף, חשמל, צבע, אינסטלציה, בניה, הריסה ופינוי. מעוגת המוצרים המקיפה שארדו ליין מציגה, יכול הלקוח "לחתוך " את הפרוסה המתאימה עבורו.