מטבחים ללא ידיות

מטבחים ללא ידיות

במשך שנים הורגלנו לראות בידית חלק בלתי נפרד מהמטבח. כי איך נפתח את המגירה או הארון ללא הידיות?
חשבתם פעם שניתן לפתוח דלת של מקרר ללא הידית הארוכה והמוכרת ? אז זהו, שהזמנים השתנו ללא הכר.

מנגנוני פתיחה במטבח ללא ידיות

במטבחים של היום אפשר לקבל מערך של ידיות אינטגרליות המהוות חלק בלתי נפרד של הארונות. מדובר בדרך כלל בפרופיל מתכתי שיכול להגיע בכל מיני צבעים ומכונה Groove המהווה פס הפרדה בין חזיתות המטבח , ובכל מקום שתניח את האצבעות , תוכל למשוך את החזית לכוון שלך.

מנגנון נוסף לפתיחה ללא ידיות הוא מנגנון "לחץ / משוך" Push- pull . במקרה זה אנו מוותרים על פס ההפרדה ה- Groove וחזיתות הארונות הומוגניים לגמרי ללא הפרדה ביניהם. הפתיחה נעשית ע"י לחיצה על חזית המגירה (או הדלת). וזו נפתחת ע"י הלחיצה. לאחר מכן יש למשוך את המגירה אליך. עם סיום הפעולה יש לדחוף חזרה את המגירה עד הסוף ואז לסגור בלחיצה.

יתרונות וחסרונות במטבח ללא ידיות

יתרון השיטה : יופי ואסתטיקה.

חסרון השיטה: נוטה להתקלקל לאחר זמן ואז יש להחליף את מנגנוני ה- Push- pull.
במטבחים כפריים , וקלאסיים לידית יש משמעות . יש לה "אמירה עיצובית" .היא אלמנט מאוד משמעותי בעיצוב המטבח .
יש לקוחות שעדיין נאמנים לידית המסורתית , ואכן יש היום מבחר מאוד גדול ומרשים ומעוצב של ידיות, שבהחלט " משפיעות " על המראה הסופי של המטבח.
לאותם לקוחות שהניקיון נמצא בראש מעיניהם נזכיר שידיות צריך לנקות גם בחלק הפנימי שלהם.
במטבח עם הידית האינטגרלית זה נחסך מהם , אם כי עדיין צריך להתיז ספריי ניקוי לאורך הידית האינטגרלית ולנגב.
במטבח עם מנגנוני ה- Push- pull זה נחסך מהם בכלל.
בקיצור יש הרבה בעד, ויש גם נגד . אין כאן נכון ולא נכון הכל עניין של טעם ופרקטיות.

רוצה לעצב את המטבח בסגנון ללא ידיות?

האמת היא שיש מגוון עשיר מאוד של עיצובים כפריים שונים, אפילו בשילוב מודרני – רוצה שנראה לך את כל האפשרויות?

דגמי מטבחים ללא ידיות

זה מה שאומרים עלינו

לפניכם מספר המלצות של לקוחות שלנו ברחבי הארץ.

כל אחד בחר את סגנון העיצוב שלו – אבל כולם המליצו עלינו

 

מודולריות

המטבחים שלנו מורכבים ממודולים , שכל אחד מהווה יחידה עצמאית, וכולם ביחד יוצרים מטבח הרמוני מעוצב ואיכותי. שיטת המודולים מאפשרת להתחדש בקלות במודולים חדשניים ומותאמים ספציפית ללקוח , מבלי לפגוע במטבח כולו . כמו כן מאפשרת פרוק אזור מסוים לצורך טיפול בבעיות כמו נזילות מתחת לריצוף , או חימום תת רצפתי, מבלי לפגוע במטבח כולו.

טכנולוגיות על

המטבחים שלנו מיוצרים בטכנולוגיה הגבוהה ביותר, בחומרים ובפרזולים העדכניים ביותר, ולכן רמת הגימורים ואיכות המוצר הינם ללא דופי. לדוגמא: הפורמייקה מוטבעת על גבי הפנל בחום גבוה בתהליך מהיר , תהליך הקרוי – TSS - Termo Structure System וחיבורי הקנטים אינם נעשים במכשיר הדבקת קנטים , אלא בהטבעה בחום גבוה. התוצאה : חיבורי הקנטים כמעט אינם נראים , ועמידותם גבוהה יותר לאורך שנים. דוגמא נוספת: טיפול בעץ – במטבחים עם חזיתות מעץ שהוא חומר אורגני וממשיך "לעבוד" גם לאחר התקנת המטבח, יתכנו מקרים שצבע העץ דוהה או משתנה , והעץ עצמו ממשיך להתפשט ולהתכווץ. בטכנולוגיה שלנו , מטופל העץ קודם להתקנתו בארונות המטבח, באמצעים טכנולוגים שיבטיחו מניעת תקלות כאלה. יש לנו מטבחים שהותקנו לפני כ- 20 שנה ועדיין נראים כאילו הותקנו אתמול.

התאמה אישית מלאה

מטבח חייב להתאים גם לסביבתו הגיאוגרפית, אך לא פחות חשוב: לצרכיו, אהבותיו, חלומותיו ואפשרויותיו של הלקוח. צוות המעצבים שלנו יצירתי, מקצועי ובעיקר רגיש וקשוב לבקשותיו של הלקוח, וביחד אנחנו מעצבים עבורו את מטבח חלומותיו. אין לנו מטבחים בשטאנץ או בסרט נע. כל מטבח הוא קודם כל מטבח אישי "וממלכה פרטית".

מגוון מוצרים ושרותים

ארדו ליין מספקת את כל האבזור למטבח כולל משטחים מכל הסוגים : אבן קיסר, גרניט, קוריאן, עץ, זכוכית, נירוסטה, גרניט פורצלן ועוד כיורים וברזים ממיטב היצרנים , וחבילות אבזור של מוצרי חשמל, הן מיבואנים מקומיים והן ביבוא אישי על שם הלקוח. ארדו ליין מבצעת גם את כל עבודות גמר הפנים כגון גבס, ריצוף, חשמל, צבע, אינסטלציה, בניה, הריסה ופינוי. מעוגת המוצרים המקיפה שארדו ליין מציגה, יכול הלקוח "לחתוך " את הפרוסה המתאימה עבורו.