מטבחי יוקרה

מטבחים יוקרתיים

במה נמדדת יוקרה ? במחיר? בסוג החומרים? בעיצוב? למעשה יוקרה היא שילוב של כל אלה.

אבל יש גם מאפיינים אחרים סוציולוגיים כמו מעמד חברתי , ומקום מגורים .

מהו מטבח יוקרתי?

אם כך אז מהם מטבחי יוקרה? אם נאמר למשל שסלבריטאי ידוע  רכש מטבח מסוג מסוים האם זה יהפוך את המטבח שלו ליוקרתי ? בודאי!  האם זה אומר שהמטבח היוקרתי שלו גם יפה ומעוצב ? לא בהכרח.

אם אנו יודעים שבעלים של וילה במיקום יוקרתי רכש מטבח מסוג מסוים האם זה יהפוך את המטבח שלו בדעת הקהל ליוקרתי ? בודאי ! אנו גם יוצאים מנקודת הנחה שמטבח זה הוא יפה , מעוצב, ומוקפד ומכיל את החומרים הכי טובים ומן הסתם הכי יקרים שאפשר למצוא, לכן מה שקובע את המושג "יוקרתי" הוא שילוב בין הגורמים החומריים – כסף וסגנון, למאפיינים החברתיים.

האם אפשר לקבל מטבח יוקרתי במחיר שפוי? בודאי.

ארדו ליין מטבחים, מייבאים מטבחים מאיטליה מ- 4 יצרנים שונים . היהלום שבכתר היא Euromobil  שמייצרת מטבחים וריהוט יוקרתי אך עדיין במחירים "שפויים" .

לא מזמן סיימנו להרכיב מטבח באחד הבתים היוקרתיים והיקרים שבארץ. המטבח שנבחר היה מטבח בגימור נירוסטה של חברת Euromobil . הלקוח סגר את ההזמנה ואפילו לא ביקש הנחה .

ברור שעשינו אח"כ הסתבר שהחברה שהתחרתה איתנו על פרויקט זה (חברה המייבאת מטבחי יוקרה מאיטליה) הגישה הצעת מחיר הגבוהה ב- 150% מההצעה שהגשנו.

מסקנה : אפשר וניתן לרכוש מטבח יוקרה במחיר שפוי. שלא תתבלבלו, מחיר של מטבח יוקרתי הוא גם פועל יוצא של גודלו , מספר יחידות שהוא מכיל , סוג ורמת גימור החזיתות, רמת תחכום ורמת האבזור והמנגנונים בתוך הארונות.

מאפיינים של מטבחי יוקרה

מי שמחפש מטבח יוקרה יודע שיצטרך להוציא סכום גדול יותר מאשר מי שמחפש מטבח "רגיל" . מטבח יוקרתי הוא גם פועל יוצא של האבזור החשמלי שבא איתו.

זה מתבטא בראש ובראשונה במקרר שיכול להיות מסוג Sub zero  האמריקאי, או מסדרת A cool  של חברת Siemens  ומכשירים של Gaggenau  גרמניה ודומיהם.

שילוב של מקררי יינות בטמפ' שונות גם הוא מאפיין של מטבחי יוקרה , אם כי בבתים היוקרתיים אותם ביצענו,  בנו חדר קירור פרטי ונפרד ליינות .

יוקרה ? השמיים הם הגבול!

רוצה לעצב את המטבח בסגנון יוקרתי?

האמת היא שיש מגוון עשיר מאוד של עיצובים כפריים שונים, אפילו בשילוב מודרני – רוצה שנראה לך את כל האפשרויות?

דגמי מטבחי יוקרה

זה מה שאומרים עלינו

לפניכם מספר המלצות של לקוחות שלנו ברחבי הארץ.

כל אחד בחר את סגנון העיצוב שלו – אבל כולם המליצו עלינו

 

מודולריות

המטבחים שלנו מורכבים ממודולים , שכל אחד מהווה יחידה עצמאית, וכולם ביחד יוצרים מטבח הרמוני מעוצב ואיכותי. שיטת המודולים מאפשרת להתחדש בקלות במודולים חדשניים ומותאמים ספציפית ללקוח , מבלי לפגוע במטבח כולו . כמו כן מאפשרת פרוק אזור מסוים לצורך טיפול בבעיות כמו נזילות מתחת לריצוף , או חימום תת רצפתי, מבלי לפגוע במטבח כולו.

טכנולוגיות על

המטבחים שלנו מיוצרים בטכנולוגיה הגבוהה ביותר, בחומרים ובפרזולים העדכניים ביותר, ולכן רמת הגימורים ואיכות המוצר הינם ללא דופי. לדוגמא: הפורמייקה מוטבעת על גבי הפנל בחום גבוה בתהליך מהיר , תהליך הקרוי – TSS - Termo Structure System וחיבורי הקנטים אינם נעשים במכשיר הדבקת קנטים , אלא בהטבעה בחום גבוה. התוצאה : חיבורי הקנטים כמעט אינם נראים , ועמידותם גבוהה יותר לאורך שנים. דוגמא נוספת: טיפול בעץ – במטבחים עם חזיתות מעץ שהוא חומר אורגני וממשיך "לעבוד" גם לאחר התקנת המטבח, יתכנו מקרים שצבע העץ דוהה או משתנה , והעץ עצמו ממשיך להתפשט ולהתכווץ. בטכנולוגיה שלנו , מטופל העץ קודם להתקנתו בארונות המטבח, באמצעים טכנולוגים שיבטיחו מניעת תקלות כאלה. יש לנו מטבחים שהותקנו לפני כ- 20 שנה ועדיין נראים כאילו הותקנו אתמול.

התאמה אישית מלאה

מטבח חייב להתאים גם לסביבתו הגיאוגרפית, אך לא פחות חשוב: לצרכיו, אהבותיו, חלומותיו ואפשרויותיו של הלקוח. צוות המעצבים שלנו יצירתי, מקצועי ובעיקר רגיש וקשוב לבקשותיו של הלקוח, וביחד אנחנו מעצבים עבורו את מטבח חלומותיו. אין לנו מטבחים בשטאנץ או בסרט נע. כל מטבח הוא קודם כל מטבח אישי "וממלכה פרטית".

מגוון מוצרים ושרותים

ארדו ליין מספקת את כל האבזור למטבח כולל משטחים מכל הסוגים : אבן קיסר, גרניט, קוריאן, עץ, זכוכית, נירוסטה, גרניט פורצלן ועוד כיורים וברזים ממיטב היצרנים , וחבילות אבזור של מוצרי חשמל, הן מיבואנים מקומיים והן ביבוא אישי על שם הלקוח. ארדו ליין מבצעת גם את כל עבודות גמר הפנים כגון גבס, ריצוף, חשמל, צבע, אינסטלציה, בניה, הריסה ופינוי. מעוגת המוצרים המקיפה שארדו ליין מציגה, יכול הלקוח "לחתוך " את הפרוסה המתאימה עבורו.