מטבח כפרי מודרני

מטבחים כפריים מודרניים

חולמים על מטבח כפרי אבל לא יותר מידי כבד?

חולמים על מטבח שייתן לכם תחושה של חמימות , נעימות , ריחות של עץ , מראה של עץ אבל עם קלילות שבאה בצידו? זה בדיוק השילוב של מטבח כפרי מודרני!
דמיינו לעצמכם שאתם נמצאים באזור VENETO איטליה, שלמרגלות הרי הדולומיטים בעמקים מוריקים  מירוק , עצי פרי עם ריחות משכרים, והמון גפנים וכרמים ויין משובח תמצאו שם, וגם מטבחים כפריים המשלבים בין הלוק הטבעי הישן והטוב הנותן למטבח את מראהו "הכבד והכפרי", לבין מטבחים כפריים המשלבים חומרים "מודרניים " כמו מתכת , זכוכית, ברזל, וצבע המשתלבים בעיצוב הכפרי ומעניקים לו מראה קליל יותר, צעיר יותר, עכשווי יותר .כשמעצבים נכון , על ידי צוות העיצוב של ארדו ליין מתקבלת תוצאה מושלמת של מיזוג בין חומרים , גוונים, תבניות , ועיצובים.

אמנות השילוב של מטבח כפרי ומודרני

יש לקוחות שירצו את המראה הכפרי במלואו בחזיתות המטבח , ואת הלוק המודרני אנחנו משלימים במוצרי החשמל בגימור מודרני – נירוסטה וזכוכית , בסוקל – המסד מאלומיניום או נירוסטה , ואפילו בידיות האינטגרליות או הרגילות אך במראה מוארך , מודרני ומתכתי .

יהיו לקוחות שירצו לשלב בין חומרים שונים כמו עץ וצבע וגם כך נוכל להשיג את האפקט של מטבח כפרי מודרני.

אפשר "לשחק" עם המסד- סוקל, הידיות, מוצרי החשמל כדי להגביר או להנמיך את עוצמת הכפריות ו/או המודרנית. המינון במקרה זה מאוד חשוב לקבלת התוצאה הסופית בה הלקוח מעוניין. מה שחשוב הוא בחירת החומרים , המיקום, המרקם והאיזון ביניהם.

הסוד של מטבח כפרי מודרני

אך תמיד חשוב בייצור מטבחים אלה לתת לתחושת החום , הנעימות, והאוירה שאפקט העץ יוצר להוביל ולהיות דומיננטית גם בתוצאה הסופית.

אנחנו רוצים לקבל תוצאה הרמונית בין המראה הכפרי ולבין הלוק המודרני כדי שיראה טבעי לעין המתבונן . בקלות אפשר להפוך מטבח כזה למטבח של 2 ישויות שלא חיות כל כך טוב האחד עם השניה. לכן חשוב שצוות מעצבים כמו שיש לנו יהפוך את עיצוב המטבח הכפרי – מודרני,  לחויה אחת גדולה ותוצאה שאתם הלקוחות תאהבו לא רק ביום הראשון, אלא גם לאחר שנים רבות.

רוצה לעצב את המטבח בסגנון כפרי מודרני?

האמת היא שיש מגוון עשיר מאוד של עיצובים כפריים שונים, אפילו בשילוב מודרני – רוצה שנראה לך את כל האפשרויות?

דגמי מטבחים כפריים מודרניים

זה מה שאומרים עלינו

לפניכם מספר המלצות של לקוחות שלנו ברחבי הארץ.

כל אחד בחר את סגנון העיצוב שלו – אבל כולם המליצו עלינו

 

מודולריות

המטבחים שלנו מורכבים ממודולים , שכל אחד מהווה יחידה עצמאית, וכולם ביחד יוצרים מטבח הרמוני מעוצב ואיכותי. שיטת המודולים מאפשרת להתחדש בקלות במודולים חדשניים ומותאמים ספציפית ללקוח , מבלי לפגוע במטבח כולו . כמו כן מאפשרת פרוק אזור מסוים לצורך טיפול בבעיות כמו נזילות מתחת לריצוף , או חימום תת רצפתי, מבלי לפגוע במטבח כולו.

טכנולוגיות על

המטבחים שלנו מיוצרים בטכנולוגיה הגבוהה ביותר, בחומרים ובפרזולים העדכניים ביותר, ולכן רמת הגימורים ואיכות המוצר הינם ללא דופי. לדוגמא: הפורמייקה מוטבעת על גבי הפנל בחום גבוה בתהליך מהיר , תהליך הקרוי – TSS - Termo Structure System וחיבורי הקנטים אינם נעשים במכשיר הדבקת קנטים , אלא בהטבעה בחום גבוה. התוצאה : חיבורי הקנטים כמעט אינם נראים , ועמידותם גבוהה יותר לאורך שנים. דוגמא נוספת: טיפול בעץ – במטבחים עם חזיתות מעץ שהוא חומר אורגני וממשיך "לעבוד" גם לאחר התקנת המטבח, יתכנו מקרים שצבע העץ דוהה או משתנה , והעץ עצמו ממשיך להתפשט ולהתכווץ. בטכנולוגיה שלנו , מטופל העץ קודם להתקנתו בארונות המטבח, באמצעים טכנולוגים שיבטיחו מניעת תקלות כאלה. יש לנו מטבחים שהותקנו לפני כ- 20 שנה ועדיין נראים כאילו הותקנו אתמול.

התאמה אישית מלאה

מטבח חייב להתאים גם לסביבתו הגיאוגרפית, אך לא פחות חשוב: לצרכיו, אהבותיו, חלומותיו ואפשרויותיו של הלקוח. צוות המעצבים שלנו יצירתי, מקצועי ובעיקר רגיש וקשוב לבקשותיו של הלקוח, וביחד אנחנו מעצבים עבורו את מטבח חלומותיו. אין לנו מטבחים בשטאנץ או בסרט נע. כל מטבח הוא קודם כל מטבח אישי "וממלכה פרטית".

מגוון מוצרים ושרותים

ארדו ליין מספקת את כל האבזור למטבח כולל משטחים מכל הסוגים : אבן קיסר, גרניט, קוריאן, עץ, זכוכית, נירוסטה, גרניט פורצלן ועוד כיורים וברזים ממיטב היצרנים , וחבילות אבזור של מוצרי חשמל, הן מיבואנים מקומיים והן ביבוא אישי על שם הלקוח. ארדו ליין מבצעת גם את כל עבודות גמר הפנים כגון גבס, ריצוף, חשמל, צבע, אינסטלציה, בניה, הריסה ופינוי. מעוגת המוצרים המקיפה שארדו ליין מציגה, יכול הלקוח "לחתוך " את הפרוסה המתאימה עבורו.