מטבח מודרני

מטבחים מודרניים

חולמים על מטבח מודרני שבסוף היום לא תרגישו שזה רק מטבח, אלא חלק מריהוט הסלון?

חולמים על מטבח בקווים נקיים, משולב בחומרים טבעיים ובחומרים מעובדים ברמה הטכנולוגית הכי גבוהה?
מטבח המשלב בין אבן, זכוכית, ברזל, מראה בטון מוחלק, צבע, פולימר, ואפילו פורמייקה , ועץ . כן עץ, יקנו למטבח שלכם את הלוק הכי מודרני , הכי עכשווי, הכי אפנתי, והכי חם שתרצו .
אתם תבחרו אם אתם רוצים במראה הייטקי , קר, עתידני, או שאתם רוצים מראה מודרני, עם חומרים הכי מתקדמים אבל שעדיין ייתן הרגשה של חמימות , ביתיות, רוך ומשהו מוכר ולא מנוכר.

הסוד של מטבח מודרני

הסוד הוא במינון ובשילוב בין החומרים השונים, ואתם הלקוחות מגדירים לנו מה התוצאה הסופית שאתם רוצים לקבל.
וגם אם אתם לא יודעים מראש, אתם עורכים ביחד עם הצוות המעצב שלנו מסע בעיצוב מטבח חלומותיכם, מסע שלפעמים מתחיל בקונספט אחד ומסתיים במקום אחר.
התערוכה האחרונה במילנו אפריל 2018 הראתה לנו שוב מה חשיבות העץ במטבחים המודרנים.
גוונים חדשים של עצים בציפוי פורניר, גם יעניקו למטבח המודרני שלכם את החמימות שאתם מבקשים, וגם יקנה לו מראה מודרני, חלק וזורם.

אפילו הפורמייקות בגווני עץ " מככבות " במטבחים המודרניים . לעיתים קשה לדעת שמדובר בפורמייקה ולא בעץ טבעי. טכנולוגית הפורמייקות התפתחה כל כך בשנים האחרונות ומגישה כל כך הרבה אפשרויות של גווני עץ, שלפעמים עומדים נדהמים מול שפע ההיצע , שנראה כל כך אמיתי וטבעי.

מטבחים מודרניים מעוצבים בהתאמה אישית

גם הבחירה בגימור צבע עברה מהפך, ומגוונים פסטליים בשלל צבעים (צבעי RAL) נוספו צבעי מתכת , ברונזה , נחושת, ברזל, בטון מחוספס, בטון מוחלק במבחר גימורים השובים את העין ומעניקים תחושה של עוצמה , ארציות ועם זאת מראה אסתטי ומעוצב.
מטבח מודרני ראוי שישתלב בבית עם קוים מודרניים. אין טעם לרכוש מטבח מודרני עם מראה היי טקי לבית עץ שנמצא בהרים למשל. המטבח הוא מראה נוף תבניתו ואינו מנותק מהסביבה בה הוא מוצב ופועל, אם כי מצאנו גם אנשים עם טעמים הפוכים, וזה לגמרי בסדר . הלקוח צריך להרגיש טוב עם המטבח שהוא בחר , כי לאחר הכל הוא זה שחי אותו, נושם אותו ומריח אותו יום יום, והכי חשוב שהוא יאהב אותו הרבה זמן.

רוצה לעצב את המטבח בסגנון מודרני?

האמת היא שיש מגוון עשיר מאוד של עיצובים כפריים שונים, אפילו בשילוב מודרני – רוצה שנראה לך את כל האפשרויות?

דגמי מטבחים מודרניים

זה מה שאומרים עלינו

לפניכם מספר המלצות של לקוחות שלנו ברחבי הארץ.

כל אחד בחר את סגנון העיצוב שלו – אבל כולם המליצו עלינו

 

מודולריות

המטבחים שלנו מורכבים ממודולים , שכל אחד מהווה יחידה עצמאית, וכולם ביחד יוצרים מטבח הרמוני מעוצב ואיכותי. שיטת המודולים מאפשרת להתחדש בקלות במודולים חדשניים ומותאמים ספציפית ללקוח , מבלי לפגוע במטבח כולו . כמו כן מאפשרת פרוק אזור מסוים לצורך טיפול בבעיות כמו נזילות מתחת לריצוף , או חימום תת רצפתי, מבלי לפגוע במטבח כולו.

טכנולוגיות על

המטבחים שלנו מיוצרים בטכנולוגיה הגבוהה ביותר, בחומרים ובפרזולים העדכניים ביותר, ולכן רמת הגימורים ואיכות המוצר הינם ללא דופי. לדוגמא: הפורמייקה מוטבעת על גבי הפנל בחום גבוה בתהליך מהיר , תהליך הקרוי – TSS - Termo Structure System וחיבורי הקנטים אינם נעשים במכשיר הדבקת קנטים , אלא בהטבעה בחום גבוה. התוצאה : חיבורי הקנטים כמעט אינם נראים , ועמידותם גבוהה יותר לאורך שנים. דוגמא נוספת: טיפול בעץ – במטבחים עם חזיתות מעץ שהוא חומר אורגני וממשיך "לעבוד" גם לאחר התקנת המטבח, יתכנו מקרים שצבע העץ דוהה או משתנה , והעץ עצמו ממשיך להתפשט ולהתכווץ. בטכנולוגיה שלנו , מטופל העץ קודם להתקנתו בארונות המטבח, באמצעים טכנולוגים שיבטיחו מניעת תקלות כאלה. יש לנו מטבחים שהותקנו לפני כ- 20 שנה ועדיין נראים כאילו הותקנו אתמול.

התאמה אישית מלאה

מטבח חייב להתאים גם לסביבתו הגיאוגרפית, אך לא פחות חשוב: לצרכיו, אהבותיו, חלומותיו ואפשרויותיו של הלקוח. צוות המעצבים שלנו יצירתי, מקצועי ובעיקר רגיש וקשוב לבקשותיו של הלקוח, וביחד אנחנו מעצבים עבורו את מטבח חלומותיו. אין לנו מטבחים בשטאנץ או בסרט נע. כל מטבח הוא קודם כל מטבח אישי "וממלכה פרטית".

מגוון מוצרים ושרותים

ארדו ליין מספקת את כל האבזור למטבח כולל משטחים מכל הסוגים : אבן קיסר, גרניט, קוריאן, עץ, זכוכית, נירוסטה, גרניט פורצלן ועוד כיורים וברזים ממיטב היצרנים , וחבילות אבזור של מוצרי חשמל, הן מיבואנים מקומיים והן ביבוא אישי על שם הלקוח. ארדו ליין מבצעת גם את כל עבודות גמר הפנים כגון גבס, ריצוף, חשמל, צבע, אינסטלציה, בניה, הריסה ופינוי. מעוגת המוצרים המקיפה שארדו ליין מציגה, יכול הלקוח "לחתוך " את הפרוסה המתאימה עבורו.