שלבים בהזמנת המטבח

שלבים בהזמנת המטבח

תכנון :

מומלץ לתכנן את המטבח לפחות 6 חודשים לפני מועד ההתקנה המבוקש

משך התכנון:

אנו מבצעים אל מול הלקוח תכנון ראשוני של המטבח . והתכנון מוצג על גבי מסך טלוויזיה כך שהלקוח יכול לחוות , ולהשתתף בתכנון באופן אקטיבי עד לקבלת התוצאה המיוחלת.

התכנון הראשוני נמשך כשעה וחצי עד שעתיים ולפעמים דרושה פגישה נוספת להשלמת כל הפרטים .

עיצוב המטבח :

עיצוב המטבח נעשה ביחד עם הלקוח לפי צרכיו בקשותיו והעדפותיו. המטבח חייב להתאים ללקוח בכל פרמטר החל מהיופי והעיצוב ועד לנוחות ולפרקטיות . עיצוב מטבח זה כמו עיצוב בגד הוא חייב "לשבת  בול" על הלקוח והלקוח צריך לאהוב אותו בכל פעם שהוא "לובש" אותו, זו המומחיות שלנו ונשמח להעניק לך אותה במסגרת היחסים ביננו.

תמחור :

לאחר שיש הסכמה לגבי התכנון ועיצוב, אנו ניגשים לתמחר את המטבח . לפעמים הלקוח מבקש לקבל מחיר לאותה תוכנית אך בגימורים שונים .

לעיתים אנו מתמחרים בזמן הפגישה עם הלקוח, אך לרוב אנו מבצעים את התמחור לאחר הפגישה , וההצעה נשלחת ללקוח במייל.

איננו שולחים תוכנית עם ההצעה , אך הלקוח יכול להגיע אלינו כמה פעמים שהוא רוצה כדי לבדוק, לשנות , להוסיף ולהוריד ככל אשר יחפוץ . זה חלק מהשרות שלנו , והוא איננו מותנה בהזמנה.

ביצוע הזמנה:

משהחליט הלקוח שהוא מעוניין להזמין אצלנו את המטבח, מתבצעת הזמנה, והלקוח חותם עליה, ועל התוכניות הנלוות של המטבח.

אנו גם מצרפים כתב כמויות שמכיל את כל הפריטים הכלולים במטבח לפי מספרם בתכנית.

באופן הזה יודע הלקוח בדיוק מה הזמין , וכמה .

בעת ביצוע ההזמנה מבוצע גם תשלום לפי תנאי התשלום של החברה.

תוכניות חשמל , גז, ואינסטלציה : מיד לאחר ביצוע ההזמנה אנו מבצעים עבור הלקוח את התכניות האלו, ושולחים אותן לקבלן האחראי על דירתם / ביתם.

מדידות:

מכיוון שלרוב ההזמנה מבוצעת בשלב בו לא ניתן עדיין לקחת מידות בשטח , אנו ממתינים להודעה מהלקוח או מהקבלן הבונה את ביתו, או מי מטעמו , כדי להגיע ולקחת מידות בשטח.

המקום צריך שיהיה בו ריצוף, וקירות בנויים .

את נקודות החשמל ,המים והביוב יבצע הקבלן עפ"י התכנית שהגשנו ללקוח. כשמדובר בפרויקטים אנו שולחים את התוכניות ישירות לקבלן המבצע ו/או למחלקת שינויי דיירים של הפרויקט.

אספקה:

זמן האספקה של המטבחים שלנו נע בין חודשיים לשלושה חודשים – תלוי בסוג החזיתות המוזמנות מיום לקיחת המידות ואישורם. לפעמים לאחר לקיחת מידות מתברר שיש פער בין מה שתוכנן ותומחר, לבין המצב במציאות. אנו דואגים בתאום עם הלקוח לתקן את הטעון תיקון, לאשר ולצאת לדרך.

הרכבה:

הרכבת המטבח נעשית ע"י צוותים שלנו, שאינם קבלני משנה להרכבת מטבחים .

חשוב לנו שמלאכת ההרכבה, שהיא אחד היסודות החשובים בשלמות וגימור המטבחים , תעשה ע"י צוותים שלנו האחראים למראה הסופי של המטבח, ולא ע"י קבלן משנה כפי שנהוג בחברות אחרות שדואג בעיקר לזמן שלו ופחות לזמן הלקוחות.

אחריות:

אנו מעניקים אחריות של 6 שנים למטבחים שלנו על כל פגם ביצור או בהרכבה. יש לעיין בכתב האחריות שלנו ולבדוק מה האחריות אינה כוללת ואיך "לטפל" במטבח כך שישמר ויראה כחדש, במשך שנים רבות .

לווי לאורך שנים:

יחסינו עם הלקוחות אינם מסתיימות עם התקנת המטבחים.

אנו נותנים שרות מקצועי ומסור ככל שיידרש במשך שנים רבות.

יש לנו לקוחות שהמטבחים שלהם הם בני 25 שנה ויותר וגם בני הדור השני שלהם ביצעו את הזמנת המטבח שלהם אצלנו.

אין דבר שאנו גאים בו יותר, כיוון שזו הצבעת אמון מוחלטת בנו, כאנשי החברה, ובמוצרים שלנו, באיכותם וביופיים.

רוצה להתרשם מצוות העיצוב המקצועי והחייכן שלנו?

מטבחי ארדוליין מציעים לך מגוון עשיר מאוד של עיצובים בשיק איטלקי, כי לכל אחד מתאים מטבח אחר. מה הטעם שלך?

זה מה שאומרים עלינו

לפניכם מספר המלצות של לקוחות שלנו ברחבי הארץ.

כל אחד בחר את סגנון העיצוב שלו – אבל כולם המליצו עלינו

 

מודולריות

המטבחים שלנו מורכבים ממודולים , שכל אחד מהווה יחידה עצמאית, וכולם ביחד יוצרים מטבח הרמוני מעוצב ואיכותי. שיטת המודולים מאפשרת להתחדש בקלות במודולים חדשניים ומותאמים ספציפית ללקוח , מבלי לפגוע במטבח כולו . כמו כן מאפשרת פרוק אזור מסוים לצורך טיפול בבעיות כמו נזילות מתחת לריצוף , או חימום תת רצפתי, מבלי לפגוע במטבח כולו.

טכנולוגיות על

המטבחים שלנו מיוצרים בטכנולוגיה הגבוהה ביותר, בחומרים ובפרזולים העדכניים ביותר, ולכן רמת הגימורים ואיכות המוצר הינם ללא דופי. לדוגמא: הפורמייקה מוטבעת על גבי הפנל בחום גבוה בתהליך מהיר , תהליך הקרוי – TSS - Termo Structure System וחיבורי הקנטים אינם נעשים במכשיר הדבקת קנטים , אלא בהטבעה בחום גבוה. התוצאה : חיבורי הקנטים כמעט אינם נראים , ועמידותם גבוהה יותר לאורך שנים. דוגמא נוספת: טיפול בעץ – במטבחים עם חזיתות מעץ שהוא חומר אורגני וממשיך "לעבוד" גם לאחר התקנת המטבח, יתכנו מקרים שצבע העץ דוהה או משתנה , והעץ עצמו ממשיך להתפשט ולהתכווץ. בטכנולוגיה שלנו , מטופל העץ קודם להתקנתו בארונות המטבח, באמצעים טכנולוגים שיבטיחו מניעת תקלות כאלה. יש לנו מטבחים שהותקנו לפני כ- 20 שנה ועדיין נראים כאילו הותקנו אתמול.

התאמה אישית מלאה

מטבח חייב להתאים גם לסביבתו הגיאוגרפית, אך לא פחות חשוב: לצרכיו, אהבותיו, חלומותיו ואפשרויותיו של הלקוח. צוות המעצבים שלנו יצירתי, מקצועי ובעיקר רגיש וקשוב לבקשותיו של הלקוח, וביחד אנחנו מעצבים עבורו את מטבח חלומותיו. אין לנו מטבחים בשטאנץ או בסרט נע. כל מטבח הוא קודם כל מטבח אישי "וממלכה פרטית".

מגוון מוצרים ושרותים

ארדו ליין מספקת את כל האבזור למטבח כולל משטחים מכל הסוגים : אבן קיסר, גרניט, קוריאן, עץ, זכוכית, נירוסטה, גרניט פורצלן ועוד כיורים וברזים ממיטב היצרנים , וחבילות אבזור של מוצרי חשמל, הן מיבואנים מקומיים והן ביבוא אישי על שם הלקוח. ארדו ליין מבצעת גם את כל עבודות גמר הפנים כגון גבס, ריצוף, חשמל, צבע, אינסטלציה, בניה, הריסה ופינוי. מעוגת המוצרים המקיפה שארדו ליין מציגה, יכול הלקוח "לחתוך " את הפרוסה המתאימה עבורו.